форум Ани Лорак

Объявление

Реклама сайта Регины Тодоренко!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум Ани Лорак » Другие артисты » Настя Каменских и Потап


Настя Каменских и Потап

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

позорище нашей эстрады, исполняющие песни тля 10тилетней аудитории, ну давайте же обсудим их.... ээээ.... мммм.... язык не поворачивается назвать это творчеством.... )))

0

2

Абсолютно згодна, Мілагрос!
Настя хай уже..., але Потап - є такий тип людей, що експлуатують поганий імідж, по-перше, Потап бездарно виглядає у стилі бед-боя, як лох...Скляні й пластмасові "діаманти", фальшиві ланцюги... По-друге, пісні - відстій. І терпіти не можу голих шльондр у кліпах - у них такий самий дешевий вигляд, як і в Потапа.

0

3

А я терпеть не могу, когда кидают понты, чи не крутизна блин.... та через пару-тройку лет о них никто и не вспомнит ))

0

4

Між іншим...
Натрапила в неті на відео, де Настя з Гаріком Харламовим співають у "2 звезды". Ніякий в неї не сильний голос... У пісні небагато слів, з десяток, але Насті вдавалися два: "No more". Решту вона видавлювала з себе (стоячи на місці, не стрибаючи туди-сюди, як Лорак або Руслана), але результат був жалюгідний...
Так вона з себе нічого, якщо її пошлють на Євро, я сильно убиватися не буду. Туди ще нещасніші припираються...

0

5

Настя Каменских, тупая безголосая дура! нормальной девушке біло бі стідно петь такую ересь.

0

6

І то правда :rofl:

0

7

та ладно вам, она нормально поет, красивая девочка, бывают кадры и по хлеще ))

0

8

Karolina написал(а):

та ладно вам, она нормально поет, красивая девочка, бывают кадры и по хлеще ))

например новая протеже Пономарева ))) от это дура  :tired:

Отредактировано Krasotka (2009-01-19 12:46:49)

0


Вы здесь » форум Ани Лорак » Другие артисты » Настя Каменских и Потап