форум Ани Лорак

Объявление

Реклама сайта Регины Тодоренко!!!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » форум Ани Лорак » Творчество » Хотели бы вы, чтобы Каролина спела с Тимати?


Хотели бы вы, чтобы Каролина спела с Тимати?

Сообщений 1 страница 10 из 10

Опрос

Хотели бы вы, чтобы Каролина спела с Тимати?
Да, очень этого жду

20% - 1
Нет, и слушать это не буду!

40% - 2
Да пусть поют вместе, все равно я их не слушаю

0% - 0
Ваш вариант

40% - 2
Голосов: 5

1

решила узнать мнение народа. Хотели бы вы, чтобы Каролина спела с Тимати?

0

2

не хотела бы, и очень разочаруюсь в Каролине, если такой дует состоится :(

0

3

Можна, звичайно, сказати, що для неї це буде крок назад, але...
Я іноді в шоці від того, скільки людей слухають і поважають Тіматі. І всерйоз вважають його визначною персоною російської музики). А Кароліна прикрасить цей дует, якщо він буде... Його пісня з Алексою багато кому подобалась, а тій Алексі до Ані як до Києва рачки...
Думаю, щоб спробувати себе в р"н"б, Лорак краще б зв"язатися з закордоном. Це важко, але Мік Джагер і Бон Джові ж оцінили її талант.
Слухати буду. Незважаючи на Тіматі.

0

4

cheburapin  ну ты и закрутила, приписала представителей рока к р"н"б ))))))  И Тимати тоже поет в непонятном стиле, попса с речетитивом типа.. вообщем, рэп для детсадовцев на уровне потапа и каменских. Если Каролина споет с Тимати то станет второй Каменских вот и все.

0

5

Я не про те, що Джові і Джагер рнб) Я кажу, що вони її оцінили і виконавці рнб так само могли б це зробити. Пуссікет доллз і Ріана співають, що не кажи, слабше Лорак, тому я покладаю на Ані надії, що вона проб"ється за океан)
А коли Алсу заспівала з Іглесіасом? Не сказали, що він опустився? Може, папуля заплатив, не знаю, але всі слухали й мовчали. Я зневажаю Тіматі, але я не так боюся, що вона співатиме з ним, як того, що вона на Новій Хвилі в Юрмалі співатиме пісню Лопез. Крутий непоганий композитор, але як людину, я його не люблю, у нього смак жахливий...Я після того, як вони в журі виставляють оцінки, тиждень плачу... Най старушка Вайкуле співає Лопез...Ані повноцінна співачка, хай рекламує своє, а не чуже.

0

6

cheburapin
та да, бред какой-то с этой Лопес... Так Ани там участвовать будет или в качестве гостьи?

0

7

Мілагрос, звичайно, як гостя! Ще вона в цьому нещасному конкурсі не змагалася! Від України їде Міка Ньютон, здається. Ані не дуже любить нові проекти Фальоси, але підтримає Міку. Може, ще хтось буде, зараз кілька учасників допускається.

0

8

cheburapin фе мика ньютон,не уважаю ее совсем!

0

9

Тю, наче я її поважаю?
Просто не в моїх правилах образливо висловлюватися про тих, кого я не люблю. Я лаюся тільки при близьких людях  і тоді, коли мене просять чи ставлять мій смак під сумнів)

0

10

Да ладно вам!!! Если Каролина споет с Тимати это будет для нее не лишним пиаром в России. А это здорово! Конечно я Тимати не люблю совем. Но не считаю, что это плохо. Хотя я даже представить себе не могу, что они вместе спеть могут. Они такие разные........Хотя есть у Тимати одна нормальная песня "Не сходи с ума". Может если что-то вроде этого. Но я все таки считаю, что этого не будет. Ну не состыковвывается все это как то

0


Вы здесь » форум Ани Лорак » Творчество » Хотели бы вы, чтобы Каролина спела с Тимати?